Stii sa faci anumite lucruri?! Arata-le si altora. Creaza-ti contul si incepe sa postezi. Site-ul care te ajuta sa te descurci singur.

Facebook Twitter
Si tu poti sa contribui la aceasta comunitate plina de lucruri utile. Scrie un tutorial chiar acum!
  • Prima pagină Solicitari Solicitari
  •  Pentru această solicitare s-a scris un tutorial Cum se instaleaza Igo Primo 2.0.1 pe Windous CE 6.0 ?
    Vizualizari 6363

    Daca nu gasesti un tutorial pe site pentru ce doresti, poti posta solicitarea ta aici ca ulterior cineva sa faca un material ajutator pentru cerinta ta.
    Reguli
    Daca nu gasesti un tutorial pe site pentru ce doresti, poti posta solicitarea ta aici ca ulterior cineva sa faca un material ajutator pentru cerinta ta.
    Daca doresti sa raspunzi la o solicitare, inregistreaza-te, autentifica-te, alege categoria corespunzatoare si scrie tutorialul.
    La final, posteaza link-ul de la tutorialul care l-ai scris in solicitarea corespunzatoare. Atat de simplu este!

    Scrisde titi55 » 26 Oct 2014, 23:49

    Buna ziua
    Va rog f mult sa ma ajutati sa instalez aplicatia Igo Primo 2.0.1pe un gps PNI L807 care are sistemul de operare Microsoft Windous CE 6.0
    Ma gandesc ca ceea ce este pe site pentru SO Android nu este compatibil si pentru SO Microsoft Windous CE 6.0

    Va Multumesc
    titi55
     
    Mesaje: 1
    Membru din: 26 Oct, 2014
    Total puncte: 0



    Distribuie pe:

    Scrisde Razr » 14 Noi 2014, 19:45

    Buna, iGO pentru Android, pentru Samsung Galaxy S3 il puteti instala din acest tutorial: viewtopic.php?t=82 . Succes!.
    Razr
     
    Mesaje: 63
    Membru din: 26 Sep, 2013
    Total puncte: 57

    Scrisde Costel Popa » 14 Noi 2014, 17:10

    Buna ziua va rog ajutatima sa descarc pe tel meu samsung galaxy s3 versiunea igo primo.
    am avuto dar l-am sters din greseala. Sunt sofer pe autocar.si am nevoie urgent
    .sunt in Germania si nu am de unde lua un alt gps .
    va multumesc.
    Costel Popa
     
    Mesaje: 1
    Membru din: 14 Noi, 2014
    Localitate: Bucharest, Romania
    Total puncte: 0


    3 mesaje • Pagina 1 din 1
    Citeste si:

    Înapoi la Solicitari

    cron
    x #{title}

    #{text}