Stii sa faci anumite lucruri?! Arata-le si altora. Creaza-ti contul si incepe sa postezi. Site-ul care te ajuta sa te descurci singur.

Facebook Google+ Twitter
Autentifica-te, alege categoria dorita si scrie un tutorial chiar acum! Invata-i si pe altii sa faca ce stii tu sa faci.

Pentru această solicitare s-a scris un tutorial Cum se face update la MALI 400 MP pe Android ?

Daca nu gasesti un tutorial pe site pentru ce doresti, poti posta solicitarea ta aici ca ulterior cineva sa faca un material ajutator pentru cerinta ta.
Reguli
Daca nu gasesti un tutorial pe site pentru ce doresti, poti posta solicitarea ta aici ca ulterior cineva sa faca un material ajutator pentru cerinta ta.
Daca doresti sa raspunzi la o solicitare, inregistreaza-te, autentifica-te, alege categoria corespunzatoare si scrie tutorialul.
La final, posteaza link-ul de la tutorialul care l-ai scris in solicitarea corespunzatoare. Atat de simplu este!
Vizualizari 525
Pagina 1 din 1

Scrisde cyprycool » 26 Iun 2015, 11:07

Cum se face update la mali 400 mp ? ...si sigur se poate, am reusit eu anu trecut, da nu mai stiu cum!
cyprycool

Total puncte: 0

Distribuie pe:

Scrisde itAddict » 27 Iun 2015, 21:05

Salut, depinde pentru ce tableta/telefon ai nevoie de update deoarece acesta vine impreuna cu kernel-ul.
itAddict

Total puncte: 38

2 mesaje • Pagina 1 din 1
Citeste si:
Cum se face o poza a ecranului la un telefon cu Android
în Android
de Razr » 22 Oct 2013, 02:10
Răspunsuri 4
Vizualizări 134175
Cum se face o setare implicita pe Android 4.2
în Android
de itAddict » 30 Oct 2013, 03:21