Stii sa faci anumite lucruri?! Arata-le si altora. Creaza-ti contul si incepe sa postezi. Site-ul care te ajuta sa te descurci singur.

Facebook Google+ Twitter
Autentifica-te, alege categoria dorita si scrie un tutorial chiar acum! Invata-i si pe altii sa faca ce stii tu sa faci.

Pentru această solicitare s-a scris un tutorial Cum folosesc gps-ul pe o tableta evolio gofun ?

Daca nu gasesti un tutorial pe site pentru ce doresti, poti posta solicitarea ta aici ca ulterior cineva sa faca un material ajutator pentru cerinta ta.
Reguli
Daca nu gasesti un tutorial pe site pentru ce doresti, poti posta solicitarea ta aici ca ulterior cineva sa faca un material ajutator pentru cerinta ta.
Daca doresti sa raspunzi la o solicitare, inregistreaza-te, autentifica-te, alege categoria corespunzatoare si scrie tutorialul.
La final, posteaza link-ul de la tutorialul care l-ai scris in solicitarea corespunzatoare. Atat de simplu este!
Vizualizari 421
Pagina 1 din 1

Scrisde Awrorra Aura » 17 Oct 2015, 11:14

Am cumparat o tablete evolio gofun si nu stiu so folosesc ca gps am descarcat harti offline si here mapp si tot nu am reușit va rog sa ma ajutati
Ultima oară modificat în 18 Oct 2015, 07:34, modificat 1 dată în total.
Awrorra Aura

Total puncte: 0

Distribuie pe:

Scrisde itAddict » 18 Oct 2015, 07:41

Buna, in cazul in care ai instalat aplicatia Here si hartile offline, ar trebui sa functioneze si GPS-ul. Asigura-te ca ai GPS-ul activ din setarile tabletei si trebuie sa fii intr-un spatiu deschis ca localizarea sa poata avea loc. Trebuie sa astepti cateva secunde pana se afiseaza pozitia pe harta.

Tosusi, pentru explicatii concrete as avea rugamintea sa imi dai mai multe detalii, Se deschide aplicatia Here ? Apare harta? Nu apare pozitia? Ce se intampla mai exact? etc...
Astept reply aici.
Ultima oară modificat în 18 Oct 2015, 07:42, modificat 1 dată în total.
itAddict

Total puncte: 38

2 mesaje • Pagina 1 din 1
Citeste si:
Cum se sterge cache-ul aplicatiilor la un telefon sau tableta cu Android
în Android
de Lili » 17 Aug 2015, 15:51
Răspunsuri 0
Vizualizări 1455
Cum se folosesc scurtaturile in Windows si care sunt cele mai utile
în PC
de itAddict » 13 Ian 2014, 12:38